off

STARMAN “Murdes piire”

Starman s
Starman

Toimumiskohaks on valitud teater NO99 saal, kus pakkusime kutsutuile üllatusterohket 7-käigulist õhtusööki. Kogu programmiline ülesehitus oli saanud inspiratsiooni Starmani uuenduslikkusest. Alates saladuslikust kutsest ja lauakaunistustest kuni erilise ja üllatava menüüni kandsid kõik erilise ja piirimurdva sündmuse pitserit. Nii kuulus näiteks menüüsse  Lõuna-Eeesti idanditest valmistatud smuuti, eelroaks pakuti 99-minuti pardimuna, pearoaks vesiahjus küpsetatud küüliku selg kollase porgandi kreemi ja nõgese risotoga.

Koostöös teater NO99 loovjõududega toodi külalisteni spetsiaalselt selle ürituse tarbeks kirjutatud ja lavastatud mõistujutuline teatritükk „Martini ajareis“, mille tegelased rändasid erinevates maailmates (telekanalitel) ning kelle lood omavahel läbi põimusid. Lavastuse sisuks oli inimese valikuvabadusele rõhumine, mis lubab tal nüüd olla oma aja peremees – vaadata ja valida just neid kanaleid ja saateid/filme, mis hetkel meelepärased ja huvipakkuvad tunduvad ning kohas kus tema soovib.

Ürituse erilisemaks lahenduseks oli hiigelsuur tahvelarvuti, millel uut ja innovatiivset teenust esitleti. Kõik toimi ja töötas sellel samamoodi kui külalistele kätte jagatud tahvlites, millelt inimesed järge said ajada. Samas said külalised kohapeal alla laadida oma nutiseadmetesse uue teenuse-TV Everywhere’i ja kohe kasutama hakata

 

Teatraalse õhtusöögi toimumiskohaks oli valitud NO 99 teatrisaal just põhjusel, et selles keskkonnas on kõik võimalik. Nagu nüüd, kaasajal ka nutiseadmetes. Piirid on murtud ja neid enam ei eksisteeri.

Starman Starman Starman Starman