on

Nordea 20

Nordea 20 juubeligala toimus uhkes Estonia kontserdisaalis ning järgides häid traditsioone, üllalati külalisi ka sel korral eripalgelise ja originaalse kultuurikavaga. Kultuuri suurtoetajana on toodud panga sünnipäeva tähistamiseks lavale erinevaid muusikalisi eriprojekte, kus tähelepanu keskmeks on olnud klaverid ning kitarrikeeled. Sel korral oli siduvaks instrumendiks trummid ning löökpillid.

Nordea Instrumental Gala III – „In the Rhythm of Drums“ tõi vaatajateni maailma eri kultuuridest pärit löökpillirütmid rokist regeni ning djembedest suurte taiko-trummideni. Lavalt käisid läbi kõik Eesti nimekamad löökpillimängijad oma truppide ning meloodiatega.

Kontserdijärgselt pakuti pidusööki ning traditsioonilise suure tordi asemel kingiti juubeli puhul väike personaalne küünlaga sünnipäevamaius igale külalisele. Meelt lahutas ansambel Trad.Attack!

Nagu ikka, on Nordea pidanud oluliseks oma inimeste kaasamist õhtu programmi. Nii oli ka sel korral valitud õhtujuhid panga enda inimeste seast. Ning Nordea töötaja Goiina Lissmann esitas koos ansambliga ettevõttele pühendatud sünnipäevaloo. Sidudes panga töötajaid ja väärtusi meelelahutusprogrammiga on Nordea tõstnud lati korporatiivürituste vallas uuele kõrgele tasemele.

E69C3054

E69C2659

E69C2650

E69C2455

E69C2454

E69C2424

E69C2360

E69C2308